Krmení a péče o koně
Filtr odborných článků
Péče
Účel použití

Tělo

 

Pavo Nature´s Best s novým složením

Pavo Nature´s Best je jedním z našich bestsellerů z řady müsli pro koně. Je extrémně chutné, bohaté na strukturu, s kousky mrkve, pšenicí špaldou a na slunci sušenou vojtěškou. Tyto složky v Pavo Nature´s Best stimulují přirozené žvýkání vašeho koně nebo pony. Nyní přichází do prodeje Pavo Nature´s Best s novou recepturou.

Proč měníme náš nejprodávanější produkt? Samozřejmě proto, že výzkum v oblasti koňské výživy přichází stále s novými poznatky a my chceme pro vás a vaše koně jen to nejlepší. A co je tedy v Nature´s Bestu nového?

Pavo Nature´s Best je kompletní (ve smyslu obsahuje vše potřebné) doplňkové (ve smyslu doplněk k objemnému krmivu) energetické krmivo s optimálním složením přírodních složek, vitaminů, mikroprvků a minerálních látek. Neobsahuje oves, má velmi nízký obsah dusíkatých látek a není přidaný cukr, protože neobsahuje melasu. Proto je Pavo Nature´s Best velmi vhodné pro koně, kteří mají přirozeně „horkou hlavu“ nebo pro koně a pony, kteří mají sklon ke schvácení kopyt. A nyní je v Pavo Nature´s Bestu ještě nižší obsah cukru a škrobu a obsahuje kvalitnější vlákninu pro lepší trávení.

A jak jsme toho dosáhli? Složení bylo obohaceno o trávu Phleum Pratense, česky Bojínek luční. Bojínek luční je tráva bohatá na vlákninu, má příjemnou bylinkovou vůni a pro koně je velmi chutný. Neobsahuje škrob a má velmi nízký obsah cukru. Díky Bojínku lučním klesl podíl škrobu v müsli Nature´s Best z 24% na 16 %.  Obsah cukru zůstává na 2%. Obsah vitamínů je přizpůsoben současným poznatkům v oblasti výživy pro koně. Vaše oblíbené müsli Pavo Nature´s Best je tak ještě lepší.