Krmení a péče o koně
Filtr odborných článků
Péče
Účel použití

Tělo

 

Co jsou antioxidanty? CellProtect vysvětlení

Některé vitamíny, minerály a další živiny jsou označovány jako antioxidanty, protože chrání tělo před tzv. “volnými radikály”. Volné radikály jsou agresivní látky v těle, které sehrávají roli v boji proti škodlivým bakteriím, mohou však též způsobit poškození vlastních tělesných buněk. Deficit antioxidantů například sehrává roli při předčasném stárnutí buněk.

Proto mnoho doplňků obsahuje antioxidanty jako na příklad vitamín E. Často je přidávána jeho syntetická varianta. Tělo koně přesto může vstřebat jen určité maximum syntetického vitamínu E.

CellProtect v doplňcích Pavo

CellProtect, který lze najít v mnoha doplňcích Pavo jako světle zelená zrnka, obsahuje přírodní antioxidanty mimo jiné z rozmarýnu a kari. Tyto antioxidanty zajišťují vstřebání vice pomocných látek, které plní podpůrnou roli při ochraně proti volným radikálům, jsou ale také užitečné pro další tělesné procesy.

CellProtect zajišťuje, aby pro další potřebné tělesné procesy bylo dostupné více vitamínu E, zatímco přírodní antioxidanty přispívají k neutralizaci volných radikálů.

 

Pavo-antioxidanty-CellProtect

Pavo Eplus

Pro pružné svaly

Pavo HealthBoost

Silná vzpruha pro každého koně

Pavo MultiVit 15

Dokonalý vitamínový doplněk

Pavo MuscleBuild

Podporuje rychlou tvorbu svalů

Pavo MuscleCare

Optimální péče o svaly