Krmení a péče o koně

Pavo krmivo - Péče o zdraví vašich koní

Inspirováni Vaší péčí o vaše koně vyrábíme vysoce kvalitní krmivo pro koně, které je založeno na vědeckých studiích a praktických testech. PROTOŽE PEČUJEME....

Zdravé krmení koní - Chov

Pavo Chov je postaven na osvědčeném "Podo-Conceptu". Pavo neustále investuje do vědeckého výzkumu, který má zjistit vliv krmení na zdraví klisen a hříbat. Všechny výrobky jsou testovány společně s chovateli.

Zdravé krmení koní - Sport

Pouze zdravý kůň může podat top výkon. Pavo Sport nabízí vysokou kvalitu produktů, které jsou vyvíjeny pro specifické potřeby top sportovců. Sportovní úspěchy našich partnerů to potvrzují!

Pro každý den

 

Pro každý den

Pavo Základní / Rekreační

Pro vysokou zátěž

Pavo Sport

Zdravé krmivo pro klisny a hříbata

Pavo Chov

Doplňky pro každou potřebu

Pavo Doplňky

Jak důležité jsou vitamíny a minerály pro koně? V životě koní existují období kdy jsou nepostradatelné(např. nemoc, nervozita zvýšená tělesná zátěž, extrémní teploty). To řeší Pavo doplňky. Pavo doplňky jsou zdravé, chutné a vašim koním pomáhají.

Čtěte více

Krmení a zdraví

Videa a články o krmení a zdraví koní. Mezi jiným také o pastevním managementu, schvácení kopyt, chování při příjmu krmiva nebo funkci trávicího traktu.

Čtěte více

Krmení a trénink

Videa a články o krmení, zdraví a tréninku sportovních koní.

Čtěte více

Krmení a chov

Videa a články o krmení klisen a hříbat.

Čtěte více

Vaše otázky o krmení

Máte dotaz na náš výrobek, výrobu našeho krmiva nebo potřebujete poradit s krmením Vašeho koně? Neváhejte a kontaktujte náš Grooming Team!

Čtěte více

O Pavu

Naše značka je naše poslání

Pavo symbolizuje zdravé krmení a vysoká kvalita výrobků. Co to znamená? Přečte si více o kvalitě našich vstupních surovin a vědeckých pokusech, které provádíme.

Čtěte více

Lidé v Pavu

Protože se staráme

Pracovat pro Pavo, znamená vášeň pro koně. Víme, že jen to nejlepší je dost dobré. Proč? Protože každý z nás, má ke koním velmi blízký vztah. Pojďte se seznámit s Pavo týmem.

Čtěte více

Prodejní místa

Kde můžu koupit Pavo?

Jste přesvědčen o Pavo výrobcích? Zde můžete najít prodejce ve Vašem okolí nebo e-shopy.

Čtěte více

Doporučení

Partneři

Velké množství sportovních jezdců, chovatelů a organizací pečuje o zdraví svých koní tak hodně, jako my. Společně s nimi vyvíjíme naše produkty. Zde můžete najít některá naše doporučení.

Čtěte více