Pavo TopSport produktem roku

Pavo TopSport vyhrává cenu Produkt roku

Ve čtvrtek 11. února 2016 se po čtvrté konala volba Produktu roku v Holandsku. V tomto ročníku bylo přihlášeno 46 produktů, 8 služeb a 5 tréninkových kurzů, které byly nominovány v 11 různých kategoriích.

Pavo TopSport se stalo vítězem kategorie krmiv. Mnoho sportovních koní nedostává dostatečné množství bílkovin, a proto nemohou podávat takové výkony a jejich svaly nemohou optimálně růst. A tak bylo spolu s veterinární praxí Dierenartsenpraktijk Bodegraven vyvinuto Pavo TopSport. Toto müsli je speciálně vyvinuto pro koně, kteří jsou v těžkém tréninku a pro koně, kteří nemají přístup na pastvu a dostávají pouze odměřené množství vlákniny. Pavo TopSport obsahuje 20% vysoce kvalitních bílkovin ze sóji pro tvorbu svalů a 18% oleje pro trvalou energii.

Volba produktu roku byla organizována nakladatelstvím Eisma Horsemedia, které vydává časopisy jako Bit, Dresuur a Paadenkrant a je také vlastníkem Horses.nl a bit magazínu a za přispění Van der Valk Hotel De Cantharel v Apeldoornu.

Milovníci koní mohli volit své oblíbené produkty a služby, stejně jako odborná porota, která sestávala z ředitele Eisma Horsemedia Dirka Willema Rosieho, veterinárního lékaře Franka van Leeuwena, veterinární fyzioterapeutky Giselly Bartels, výživářky Nicole Slijkerman a para-drezurního trenéra Joyce Heutinka. O vítězi rozhodla kombinovaná volba – 30% hlasů milovníci koní a 70% hlasů odborná porota.

Pro více informací o produktu Pavo TopSport navštivte naše webové stránky www.pavo.cz nebo kontaktujte našeho výživového poradce.

Other articles

> Nový doplněk Pavo Vital 8 kg
> Výstava Kůň 2017
> Finále Przechwozd tour v Pardubicích
> Jezdecký zpravodaj z MČR
> Memoriál Jana Papouška 2017
> Bára Tomanová 2x vítězná
> VC Martinic zrušena
> Druhý díl seriálu s Bárou Tomanovou
> První díl nové videosérie s Bárou Tomanovou