Novinky

Seminář "Jak dobře nakrmit vašeho koně"

23.2.2012 se uskuteční seminář "Jak dobře nakrmit vašeho koně" s odborníky na výživu koní v konferenčním sále společnosti Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o. v Praze 9 - Horních Počernicích. Přednášející: Frank van Rozendaal (Holandsko), Ing.Jaroslav Mendlík (produkt manažer Pavo a Nutrihorse) a Radek Kesler (konzultant Pavo a Nutrihorse). V případě zájmu o účast na semináři nás kontaktujte (info@pavo.cz)
Čtěte více >

Equiservis v nové prodejně

Prodejna Equiservis se přestěhovala z Komořan do Rudné u Prahy do větších prostor. V nové prodejně opět najdete kompletní sortiment značky Pavo.
Čtěte více >

Nové obaly krmiv Pavo

Krmiva Pavo jsou nyní v nových obalech pro větší přehlednost a orientaci v produktech. Žádejte u svého dodavatele nový katalog Pavo.
Čtěte více >

Pavo Triple P

Nové müsli pro sportovní koně, určené především pro parkurové a dostihové koně a pro klusáky. Dodává výbušnou energii a je lehce stravitelné i pro koně, kteří špatně přijímají potravu ve stresových situacích. K dostání od července 2011.
Čtěte více >

Pavo Cerevit

  Pavo Cerevit je nyní vyráběn v novém výrobním závodě v Heijenu v ještě lepší kvalitě ( zejména z důvodu vyšší kvality použitých surovin) a vyšší chutnosti. Cerevit je “flake” muesli bez ovsa a obsahuje přídavek vitaminů a minerálních látek dle posledních výživových norem pro koně. Hladina obsaženého biotinu je nyní 210 mcg p/kg a hořčíku 0,4 %. Tato změna je vyznačena na etiketě.      Cerevit je určen zejména poníkům, koním pro rekreační ježdění bez zátěže.   Produkt PAVO Cerevit bude dostupný od 20.3.2011  
Čtěte více >

Nové doplňky Pavo

Opravdu mnoho koní nemá rádo doplňky. Je to vzhledem k relativně vysoké koncentraci aktivních složek, které nemají příjemnou chuť.  Proto odborníci Pava vytvořili novou řadu doplňků, které obsahují pouze přírodní složky , které zajistí, že je váš kůň má rád a proto garantují, že jsou všechny elementy absorbovány. Toto je snadné krmit: stačí pouze smíchat správné množství granulek s denní krmnou dávkou.
Čtěte více >