Krmení a péče o koně

Další kolo Przechwozd tour na výstavě v Pardubicích

3.-4.9.2016 se na pardubickém závodišti uskuteční výstava Koně v akci, v jejímž rámci proběhne předposlední kolo Przechwozd tour, parkurového seriálu minikoní.

Při jezdecké stáji PRZECHWOZD bylo v roce 2013 založeno Skokové centrum minikoní,  které pořádáním seminářů, tréninků a závodů  propaguje nový sport pro  minikoně. Cílem seriálu PRZECHWOZD TOUR 2014, skládajícího se z pěti samostatných skokových závodů minikoní s vodičem, je rozšíření a rozvoj sportovního využití minikoní ve skokové činnosti a vytvoření ideálních pravidel tohoto nově vznikajícího sportu s přihlédnutím k evropské specifice. Dá se říci, že ani u nás, ale ani v Evropě tento sport není dosud rozvinut. TOUR je určena pro všechna plemena koní s kohoutkovou výškou do 99cm.

V březnu 2014 v rámci Jezdeckého festivalu v Lysé nad Labem se uskutečnil 1. závod tour Cena firmy ŠEPRA - Lumír Šebesta. 2. závod proběhl v květnu v rámci hudebního festivalu Trampské Pikovice Cena festivalu Trampské Pikovice. 3. závod proběhl v rámci parkurových závodů v Poděbradech jako Cena COUNTRY RADIA. Předposlední závod seriálu proběhne v Pardubicích v rámci výstavy Koně v akci vypsaný jako Cena PAVO a poslední finálový závod je naplánován do Lysé nad Labem při výstavě Kůň 2014.

Other articles

> Nový doplněk Pavo Vital 8 kg
> Výstava Kůň 2017
> Finále Przechwozd tour v Pardubicích
> Jezdecký zpravodaj z MČR
> Memoriál Jana Papouška 2017
> Bára Tomanová 2x vítězná
> VC Martinic zrušena
> Druhý díl seriálu s Bárou Tomanovou
> První díl nové videosérie s Bárou Tomanovou